InfoCar.ua вітає Вас з Днем Незалежності!

InfoCar.ua вітає Вас з Днем Незалежності!

24 августа 2018
17

Нам 27! Усім нам сьогодні виповнюється 27 років (й старшим, і молодшим). Тож із цим святом ми – редакція InfoCar.ua – хочемо вас привітати. Із Днем Незалежності України вас!

Хоча ми й пишемо/знімаємо про автомобілі, проте не збираємося обмежувати коло привітання лише тими, хто має власне відерце. Адже у нас є добре замаскована у бізнес-план мрія – щоби кожен з українців у той чи інший спосіб реалізував свою можливість отримати водійське посвідчення (тобто права, а разом із ними – й відповідні обов’язки) та сісти за кермо. Вам від того буде добре з відомих причин, нам – бо ми допоможемо зробити правильний вибір із автомобілем. Відповідно, вітати потрібно всіх. На перспективу. Цим ми і займаємося.

А що ж побажати? Ми бажаємо вам (та й нам самим) у ці 27 років бути дорослими. Бути відповідальними за те, що ми робимо. Бути готовими відповідати не тільки за так звані глобальні рішення, а ще й за свій повсякденний вибір. За НАШІ дороги, за НАШ автопром , за НАШ митний і податковий кодекси (й далі по списку). За все. У цей день – наш із вами день – ми бажаємо нам всім бути хорошими громадянами своєї держави й розуміти, що вибір залежить не від когось, а від нас.

Ми не починатимемо це речення із фрази «якщо», натомість напишемо «коли». Отож, коли буде саме так, даємо вам гарантію, що багато навколо зміниться. Українські автомагістралі? Масштабні заводи із виготовлення високотехнологічних деталей до автомобілів? Сотні тисяч проданих нових авто у рік на території цілісної, не роз’єднаної війною України? Хтось закине, що із таких слів пора починати політичну кар’єру, ми ж просто скажемо, що віримо у добре майбутнє нашої держави і наше майбутнє – її 27-річних дітей і дорослих.

Хай рух по дорогах проходить без пригод. Хай автомобілі служать вам максимально довго, а затрати на їхнє обслуговування будуть мінімальними. Хай ключі від омріяного відерця колись таки опиняться у ваших руках. Хай у вас все буде гаразд.

Дякуємо, що ви є, дякуємо, що ви з нами. Вітаємо вас!

Автор:   Источник: InfoCar.ua

Обсуждение новости

Кто ты? Входи!
Или регистрируйся

Димитриус  

Дякую,Вас теж зі святом!!!

ответить   +7
smites  

Слава Україні!!! Хлопці далі знімайте, радуйте нас. Більше автомобілів, тестів і миру над нашою Україною. Будем радіти а вороги хай плачуть.

ответить   +11-2
Maximiliano7  

smites, лучше мир во всем Мире, а врагов, чтоб не было ни у кого.

ответить   +6-4
smites  

Maximiliano7, повір такі як Карлики в кремлі були, є і ще будуть. Нажаль.

ответить   +6-7
Shep  

Дякую!! I Вас також!

ответить   +5-1
Yuri Hlieviy  

Зі святом всіх!

ответить   +6-2
Docent_1982  

Дякуємо, вітаємо і Вас!

ответить   +4-1
Kam__  

Дякую Iнфокар!Вас також зi святом!Всього найкращого!

ответить   +4-1
Viktor Golub  

Дякуємо команді Infocar за привітання!
Зі святом відновлення незалежності України усіх нас!

ответить   +7-1
mi4mon  

"І прийде час, коли один скаже "Слава Україні! ", а мільйони відповідатимуть "Героям слава!" Сьогодні на параді так і було!!!

ответить   +10-1
yakum  

ВІТАЮ ВСІХ УКРАЇНЦІВ ЗІ СВЯТОМ!!! СЛАВА УКРАЇНІ!

ответить   +7-3
Enzor  

Дякую! Натхнення всій вашій команді у досягненні поставлених цілей!

ответить   +4
brz  

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

ответить   +4-3
Michael383  

Отдельное спасибо за грамматически правильное написание.

ответить  
Kivov  

Дякую, Вас також зі святом!

Продовжуйте писати та почніть знімати українською!!!

ответить   +3

Кто ты? Входи!
Или регистрируйся