Mazda презентує нову Mazda 3

Mazda презентує нову Mazda 3

28 ноября 2018
13

Нова ера автомобілів Mazda розпочалася.

Світова прем’єра нової Mazda3 відбулась сьогодні на Міжнародному автосалоні у Лос-Анджелесі.

Нова Mazda3 це еволюція фірмового дизайну «KODO-душа руху» в більш зрілу та стриману концепцію, що є втіленням суті японської естетики. Весь дизайн – це єдина проста форма з плавними лініями, а гра світла і тіні роблять кузов автомобіля ще більш виразним та глибоким.

Завдяки новому дизайну нова Mazda3 виглядає більш розкішно, ніж попередні моделі. Не зважаючи на однакову назву моделі Mazda3, хетчбек та седан відрізняються за дизайном кузова – хетчбек більш динамічний, а седан - елегантний.

Лінійка останніх потужних бензинових та дизельних двигунів SKYACTIV: SKYACTIV-G та SKYACTIV-D та новий двигун SKYACTIV-X гарантують легке керування прискоренням у будь-якій дорожній ситуації та миттєву реакцію автомобіля на команди водія. А архітектура Skyactiv нового покоління дозволяє насолоджуватись відчуттям повного комфорту не лише водієві, а і всім пасажирам.

З моменту дебюту у 2003 році було продано більше 6 мільйонів одиниць Mazda3 в світі, що надає моделі стратегічну роль у зростанні компанії Mazda Motor Corporation як з точки зору бренда, так і з точки зору бізнесу. Саме Mazda3 відкрила споживачам у всьому світі відчуття задоволення від керування.

"Нова Mazda3, яку ми презентуємо сьогодні, починає нову еру для Mazda", - сказав Акіра Марумото, СEO Mazda Motor Copr. "Наступне покоління автомобілів Mazda підвищить цінність досвіду володіння автомобілем Mazda та допоможе досягти нашої головної мети – підвищення лояльності наших клієнтів по всьому світу».

Прес-конференція відбудеться на міжнародному автосалоні у Лос-Анджелесі 28 листопада, 28.11.2018 о 15:40 за місцевим часом.

On-line трансляція буде доступна за посиланням.

Автосалон буде відкритий для відвідувачів з 30 листопада по 9 грудня 2018 року.

Источник: Mazda.ua

Обсуждение новости

Кто ты? Входи!
Или регистрируйся

Napap  

Хетчбек - якийсь страшненький...

ответить   +16
evgesh  

Napap, ага. похож на ланос хэтч ))

ответить   +10
jedyone  

Napap, Да, задница, какая-то слишком грузная!

ответить   +6
Alexander Davydov  

Все супер, но почему не написали, что они откзалаись от многорычажки в пользу балки? А это, как по мне, не естть гуд.

ответить   +1-3
evgesh  

Alexander Davydov, мало чего супер. балку щас все ставят кому не лень и что удивительно - вроде как рулится (октавия, элантра и т.д.)

ответить   +3-1
Alexander Davydov  

evgesh, вот именно, что "вроде как". Сравните гольф 7 или сеат Леон на балке и на многорычажке. Это совсем разные автомобили в плане управляемости и комфорта на наших дорогах. Да или ту же Октавию.

ответить   +3-1
Показать еще 1
Shep  

бочину сильно простую сделали

ответить   -4
avtoman  

По в ню стопы с круглыми окантовками были модными лет 10-15 назад шо за назад в прошлое.

ответить   +1-4
alexdrim  

Хетч — просто уродец

ответить   +5-4
Crosby1130  

Почему задние фонари хэтча от передних фонарей БМВ?)

ответить   +1-3
jedyone  

Седан вот отлично же выглядит, а хетч несуразно. Такое ощущение, что задняя и передняя части автомобилей от разных автомобилей.

ответить   +5-4
..VDV..  

Супер! И хетчбек и седан.

ответить   +2

Кто ты? Входи!
Или регистрируйся