Обережно! Шахрайство!

14 января 2016
0
Информация размещена на правах рекламы:

Відомо, що складні часи відкривають найгірші людські якості. Як результат, в суспільстві виникають прояви агресії та правопорушень. В залежності від рівня розвитку суспільства, це кишенькові злодії, "історії" на трасах, сканери сигналізацій на парковках та інше.

Ми в нашій роботі вже другий рік є свідками "кіберзлочинності": люди з якоїсь бази отримують смс про виграш авто та посилання на сайт, який має ознаки представництва. Це стосуєтья різних марок, наприклад, зараз активно йде розсилка з посиланням на сайт http://shkoda.in.ua/

Здавалось би, яка проблема, ніхто не реагує на такі "жарти". Це таке наше ставлення. В реальності, ми отримуємо до 200 звернень на день від тих, хто отримує такі смс з перевіркою наявності акції. Також пара людей приїжджає до нас за подраунком, так одиниці, але вони є, роблять дії, які їх просять шахраї: перерахувати незначні кошти, надіслати номер паспорту та інше. Всі реагують по-різному.

Так, адреса реєстрації домену відома, але клони сайта повторюються на різних доменах та без рішення суду жоден домен закрити неможливо, а хакати - не наш метод.

Вчора ми зіткнулися з сітуацією, коли не змогли переконати самі отримувача смс в нашій непричетності до розсилки, та звернулись до поліції.

Дії, які необхідно вжити при отриманні смс та бажанні неігнорування провопорушення:

  • звернутись до відділу поліції, написати заяву по отримання такої смс на ваш номер з відомостями про номер та сайт

Далі всі ці заяви передаються до відділу з боротьби з кіберлочинністю та професіонали роблять свою справу.

Зі свого боку хочемо звернути увагу на те, що

  • всі офіційні представництва містяться на сайті імпортера будь-якої марки авто. На прикладі за Шкодою, http://www.eurocar.com.ua/mini-apps/autorizovani-partneri-skoda/,
  • всі автоцентри мають стаціонарний номер телефону, та перевіряти необхідно саме за ним, а не за мобільними,
  • якщо ви не брали участі у якомусь конкурсі чи опитуванні свідомо, де пропонувався автомобіль в якості приза, виграш без вашої згоди та участі, є неможливим,
  • пересилати гроші на жоден рахунок без розуміння результату неможна так само як в дитинстві розмовляти з незнайомцями.

Бережіть, будь ласка, себе та близьких.

Прага Авто Прага Авто

На автомобильном рынке с сентября 2000 года. Является официальным дилером ЗАО «Еврокар» и членом Всеукраинской ассоциации автомобильных импортеров и дилеров.

перейти на сайт компании
Источник: Прага Авто

Обсуждение новости

Коментариев пока никто не оставил. Станьте первым!

Кто ты? Входи!
Или регистрируйся