Volkswagen знову переміг!

29 февраля 2016
0
Информация размещена на правах рекламы:

Моделі Passat B8 та Multivan стали переможцями в своїх номінаціях.

ТОВ “Престиж-Авто” готовий поділитись радісною новиною: перемогами одразу в двох номінаціях конкурсу Авто Року 2016 відзначився німецький автоконцерн Volkswagen! В рамках 15-тої ювілейної Всеукраїнської Премії було номіновано, презентовані в 2015 році, нові моделі Volkswagen Passat B8 в “Середньому класі” та Volkswagen Multivan 6 покоління — в класі “Венів”. В черговий раз автолюбителі, автовласники та представники журналістського жюрі віддали свій голос за Volkswagen, цим самим віддавши належне якості, потужності та надійності “народного автомобіля”!

До слова, нагородження переможців відбулося 22 лютого 2016 року у готелі всесвітновідомої мережі Hilton.

За деталями стосовно автомобілів марки Volkswagen звертайтесь, будь ласка, до нас в автосалон ТОВ “Престиж-Авто”, офіційний дилер Volkswagen в м. Хмельницький чи за телефонами (0382) 702- 200, (067) 38 00 455. Наші менеджери з радістю повідомлять відповіді на будь-які ваші питання.

P.S. Обирайте надійність! Обирайте автомобілі зі званням;)

«Престиж-Авто» «Престиж-Авто»

«Престиж-Авто» - офіційний дилер Volkswagen AG в Хмельницькій області працює в автомобільному бізнесі 12 років, пропонує високоякісні послуги, як на етапі продажу автомобіля, так і в період післяпродажного обслуговування.

перейти на сайт компании
Источник: Престиж-Авто

Обсуждение новости

Коментариев пока никто не оставил. Станьте первым!

Кто ты? Входи!
Или регистрируйся