Acer представив свій перший електровелосипед Ebii

Acer представив свій перший електровелосипед Ebii

22 березня 2023
0

Тайванська компанія Acer представила електровелосипед Ebii. Майбутнім власникам новинка від виробника комп'ютерної техніки та електроніки зможе запропонувати цілу низку «розумних» функцій та технологічних рішень.

Серед останніх ремінний привід замість ланцюгового, 160-міліметрові гідравлічні дискові гальма, 360-градусне світлодіодне освітлення та стійкі до проколів безповітряні шини. Також у байку лівостороння вилка, а стійкість на стоянці забезпечує стандартна Y-подібна підніжка. За доплату запропоновані крила, задній багажник та низка інших аксесуарів.

Acer ebii оснащений електромотором потужністю 250 Вт (0,34 к.с.) та батареєю ємністю 460 Вт.год. Максимальна швидкість обмежена на 25 км/год. Запас ходу заявлено на рівні 110 км. Важить електровелосипед 16 кг.

Але найцікавіше - це вбудована система штучного інтелекту, яка забезпечує передиктивне керування трансмісією. Також у її зоні відповідальності датчики виявлення потенційних загроз зіткнень та безконтактне блокування/розблокування байку.

Ще одна «розумна» функція - відстеження весипеда через застосунок у режимі 24/7. У разі викрадення його можна заблокувати дистанційно та визначити місцезнаходження за допомогою вбудованого GPS-локатора.

Вартість Acer Ebii, як і дата старту продажів, не поточнюються.

Джерело: Autogeek

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація