Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio стилізували під модель 60-х

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio стилізували під модель 60-х

21 липня 2022
0

Мода на рестомоди та стилізовані під класичні моделі зразки сучасного автопрому набирає обертів. Одним з останніх проектів такого типу стала робота італійської компанії ErreErre Fuoriserie, яка і як джерело натхнення, і як базову модель вибрала творчість італійської марки Alfa Romeo. Щоб перетворити актуальну Giulia Quadrifoglio на подобу Giulia Tipo 105 1962 року, клієнтам доведеться заплатити сотні тисяч євро.

Набір деталей включає перероблену передню частину кузова з квартетом круглих фар, новий капот і передній бампер, змінені крила, новий задній бампер і спойлер.

Всі деталі виготовлені з вуглепластику і не впливають як на роботу штатних електронних помічників Giulia Quadrifoglio так і на пасивну безпеку. Створені й особливі за дизайном 19-дюймові колеса.

Технічно Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio після втручання італійських фахівців не змінюється. Рестомод зберігає штатний 510-сильний бензиновий V6 об'ємом 2,9 літра, що поєднується з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач.

Немає змін і в салоні, хоча на замовлення покупця його можуть обшити новими матеріалами. ErreErre Fuoriserie обійдеться щонайменше 245 тисяч євро - вартість складається з ціни нових деталей, вартості їх встановлення, а також ціни базового Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio.

Джерело: ErreErre Fuoriserie

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація