Alpine зробила особливий A110 у кольорах Майамі

Alpine зробила особливий A110 у кольорах Майамі

13 травня 2022
0

У 2022 році вперше в історії в календарі Формули-1 відбудеться гонка в Майамі - участь у етапі візьме заводська команда BWT Alpine F1 Team, яка представляє французького виробника спорткарів Alpine. До дебюту етапу в Майамі марка приурочила прем'єру лінійки South Beach Colorway, яка включає купе Alpine A110 у двох ексклюзивних кольорах, що відсилають одночасно і до історичних відтінків дорожніх Alpine, і до лівреї сучасного гоночного боліда Alpine A522.

Джерелом натхнення для Alpine A110 South Beach Colorway стали неонові вогні променаду Ocean Drive, будівлі в стилі ар-деко з видом на Майамі, барвисті заходи сонця та яскрава музична сцена міста. Під враженням від цих моментів фахівці придворного тюнінг-підрозділу Alpine Atelier створили бірюзовий колір Bleu Azur та рожевий відтінок Rose Bruyere.

Для виконання South Beach Colorway доступні 18-дюймові білі колеса Serac, спеціальні килимки в салоні, світло-сіра прострочка шкіряної оббивки центральної консолі і сидінь, а на кузові і в салоні з'являться стилізовані під прапор Франції емблеми в колір кузова.

Версія South Beach Colorway буде доступна на замовлення з літа 2022 року. Ексклюзивний декор у дусі Майамі можна замовити лише для базового A110 - для комплектацій A100 GT та A110S особливе оформлення не пропонується.

Джерело: Alpine Atelier

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація