Американський репер створив Tesla Cybertruck у стилі Maybach

Американський репер створив Tesla Cybertruck у стилі Maybach

31 травня 2024
0

Електричний пікап Tesla Cybertruck швидко став одним з найбажаніших електромобілів у світі. Один з американських реперів виконав доволі екстравагантний тюнінг позашляховика, щоб машина візуально відповідала Mercedes-Maybach GLS і S-Class, якими він також володіє.

Cybertruck був модернізований командою інженерів та дизайнерів з 713Motoring і є першим, який ми бачили з двоколірним оформленням кузова. Подібні схеми фарбування досить поширені серед розкішних автомобілів.

При цьому майстри з 713 Motoring залишили чорні пластикові розширювачі колісних арок Cybertruck недоторканими. На машину також встановили комплект 26-дюймових коліс від Forgiato білого кольору. Власником автомобіля є Trae tha Truth, репер із Х’юстона, який також є частиною реп-дуету, відомого як ABN.

Ми поняття не маємо, скільки співак заплатив 713 Motoring, щоб модернізувати Cybertruck. Команда 713 Motoring також нещодавно завершила роботу над другим Cybertruck. У цьому випадку машину оснастили величезними 30-дюймовими колесами Forgiato в білому кольорі.

Джерело: Autogeek
Фото: Carscoops

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація