Вперше у світі компанія Audi впровадила віртуальний програмований логічний контролер (ПЛК) від Siemens на платформі Edge Cloud 4 Production (EC4P) у кузовному цеху. Ця сертифікована T?V мережа віртуальних ПЛК працює з функцією безпеки, спеціально розробленою Siemens, і відкриває нові можливості для автоматизації виробництва.
Завдяки цьому рішенням Audi встановлює нові стандарти повністю мережевої автоматизації на заводах, вже випробувавши локальне серверне рішення EC4P на складанні моделі Audi e-tron GT.
«Використання віртуальних програмованих логічних контролерів у кузовному цеху є важливим кроком у нашій стратегії 360factory для ефективного та керованого даними виробництва», - зазначив Герд Вокер, член правління Audi з виробництва.
Він також підкреслив, що компанія прагне впровадити локальні хмари для виробництва на всіх своїх заводах, використовуючи новітні цифрові технології управління.
Седрік Нейке, генеральний директор Digital Industries і член правління Siemens AG, також наголосив на значущості цього досягнення:
«Контролери - це «мозок» машин і фабрик. Тепер ми віртуалізуємо ці мізки та переносимо їх у хмару. Це прискорює цифрову трансформацію в Audi та підвищує гнучкість, ефективність і безпеку виробництва».
Він зазначив, що разом з партнерами компанія виводить автомобільне виробництво на новий рівень.
Віртуальний ПЛК замінює традиційне апаратне керування у середовищі автоматизації на заводах Audi. У рамках цього нововведення, EC4P з віртуальними ПЛК від Siemens використовуються для виробництва Lamborghini на заводі Audi Sport у Беллінгер Хофе. Завдяки новій сертифікованій TUV віртуальній системі управління Audi закладає основу для гнучкого виробництва, яке керується даними та може контролювати виробничі процеси в реальному часі, незалежно від місця розташування.
Однією з головних переваг віртуальних ПЛК є можливість швидко впроваджувати нове програмне забезпечення та функції, які можна централізовано оновлювати та керувати ними. Це значно підвищує ефективність і швидкість виробничих процесів.
Проект був реалізований у партнерстві з компаніями Broadcom, Cisco та Siemens. Broadcom надає програмне забезпечення віртуалізації для серверів, а Cisco забезпечила мережеву інфраструктуру «Software-Defined Access» для промислової мережі. Паскаль Ширмер, керівник відділу розвитку технологій планування, зазначив, що цей проєкт є першою у світі взаємодією між платформою віртуалізації, мережею та технологіями автоматизації в автомобільному виробництві.
Після успішного впровадження цієї технології у кузовному цеху B?llinger H?fe, Audi планує масштабувати її на свій завод у Некарзульмі, де також буде використано віртуальне управління для виробництва нового Audi A6.