Audi показала на тизері оновлений кросовер Q8

Audi показала на тизері оновлений кросовер Q8

26 серпня 2023
0

Компанія Audi показала зображення-тизер оновленого спортивного кросовера Audi Q8, офіційна прем'єра якого відбудеться 5 вересня 2023 року. Він отримав нові фари та більше можливостей для персоналізації.

Audi Q8 випускають із 2018 року (концепт цього кросовера показали у 2017 році). Його дизайном займався Марк Ліхте. Цей автомобіль став першим, побудованим відповідно до нового стилю дизайну кросоверів та позашляховиків компанії Audi. І ось тепер Audi готується до випуску на ринок оновленого Q8.

На тизері бачимо задню частину нового Audi Q8. Зважаючи на все, цей спортивний кросовер отримає нові задні ліхтарі. Зрозуміло, що й у передній частині відбулися зміни, але які конкретно - ще не відомо. Думаємо, у оновленого Q8 є нові фари, нові бампери, нова решітка радіатора.

Audi повідомила, що оновлений Q8 має більше можливостей для персоналізації. Що це означає? Покупцям запропонують нові варіанти кольору кузова, різноманітні легкосплавні колісні диски, різні варіанти салону.

Що ж до лінійки двигунів Audi Q8, то в ній жодних змін не очікується. Щоправда, двигуни модернізують з метою підвищення їхньої ефективності та зниження витрати палива. Також мотори мають стати більш екологічними.

Джерело: Today.ua

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація