Audi представила гірський електровелосипед із захмарною ціною

Audi представила гірський електровелосипед із захмарною ціною

09 березня 2023
2

Німецький виробник автомобілів Audi представив новий електричний гірський велосипед вартістю 10 тисяч доларів США, але без нормальної назви. Чисто технічно байк має назву, але звучить вона як «електричний гірський велосипед Audi у співпраці з Fantic». Велосипед натхненний Audi RS Q e-tron Dakar Racer і якщо він так само впевнено рухається бездоріжжям, то дійсно вартий своїх грошей.

Зараз багато автомобільних компаній зацікавлені в ринку електровелосипедів. Минулого року GMC випустила байк, який поєднується з Hummer EV, а бренд електромобілів Polestar оголосив, що працює над електровелосипедами з Allebike. Щоб також вийти на цей ринок, Audi об'єднується з італійським виробником електровелосипедів Fantic.

Основою велосипеда Audi є електродвигун Brose S-MAG 36 Вольт 250 Вт з крутним моментом до 90 Нм. Він живиться від 36-вольтової батареї ємністю 720 Вт·год. Ця сила передається тільки на заднє колесо.

В основному алюмінієва рама має карбонові пера. Компоненти Sram GX Eagle поєднуються із безкамерними колесами Mavic E-DEEMAX і шинами Vittoria. Цікаво, що ззаду стоїть 27,5-дюймове колесо, а спереду 29-дюймове.

Audi заявляє, що байк чудово почувається на різноманітній місцевості, але відмінно підходить для даунхілу. У це неважко повірити з ходом підвіски 180 мм. Директор Audi UK Ендрю Долл зазначив:

«У Audi ми сміливо прагнемо стати лідером у забезпеченні екологічної мобільності преміумкласу. Електричний гірський велосипед Audi у співпраці з Fantic є ще одним фантастичним прикладом того, як ми можемо розширити наші пропозиції мобільності для клієнтів, які виходять за межі відзначених нагородами моделей, якими вони керують».


Джерело: META.ua

Обговорення новини

Whiteheaven 70  

Ну , для ТАКОГО это - НЕ заоблачная цена , если вспомнить о сегодняшних реалиях ... ...!!!

+1ВІДПОВІСТИ  
NISOLEK  

Це не "захмарна ціна" для такого велосипеда з таким рівнем характеристик. Якби промоніторити ціни по конкурентах зі схожими характеристиками, виявиться що це твердий середнячок, є як дорожчі так і дешевші. Але я все розумію, клік-бейтна назва важливіша.

ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація