Audi розробляє нову платформу для електромобілів майбутнього разом з китайцями

Audi розробляє нову платформу для електромобілів майбутнього разом з китайцями

22 травня 2024
0

Компанія Audi співпрацює з SAIC для розробки нової модульної архітектури під назвою Advanced Digitized Platform для наступного покоління електромобілів.

Два виробники вперше об'єднали зусилля минулого року, коли Audi намагалась розширити свою присутність на найбільшому автомобільному ринку світу. Відомо, що співпраця призведе до створення трьох нових електромобілів, що дозволить Audi скоротити час виходу на ринок більш ніж на 30%. Її перший новий електромобіль, створений за допомогою SAIC, буде представлений наступного року.

«Поглиблена співпраця знаменує собою важливу віху в стратегії Audi у Китаї та ще більше зміцнює наше місцеве партнерство з SAIC. Ми маємо чітку спільну мету - об'єднати найкраще з наших двох компаній для китайських клієнтів із преміальним досвідом Audi та швидкістю інновацій SAIC у Китаї», - сказав виконавчий директор Audi Гернот Деллнер.

За його словами, завдяки партнерству з SAIC німецький автовиробник значно прискорить місцеву стратегію електрифікації.

Фермін Сонейра з Audi був призначений виконавчим директором спільного проекту. Раніше він очолював лінійку електричних продуктів у компанії та має понад 25 років досвіду роботи в Volkswagen Group.

Джерело: Autogeek
Фото: Carscoops

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація