Австрійці збудували дорожній суперкар без дверей

Австрійці збудували дорожній суперкар без дверей

08 вересня 2022
0

Австрійський виробник мотоциклів, велосипедів та легких трекових спорткарів KMT AG представив купе KTM X-Bow GT-XR. Це перший автомобіль марки з допуском до доріг загального користування. Фактично, дорожня «дводверка» ніщо інше як «цивільна» версія середньомоторних трекових споркарів X-Bow GT2 та X-Bow GTX, випущених на початку 2020 року.

У нового купе є всі ознаки звичайного автомобіля: оптика, місце для номерного знака та випускна система з глушником та нейтралізатором. Конструкція X-Bow GT-XR представляє оригінальний вуглепластиковий монокок з навішеними на нього кузовними панелями з того ж матеріалу. Дизайн розроблений компанією Kiska, що як і KMT AG належить австрійській Pierer Mobility AG (до 2019 року KTM Industries AG). «Цивільне» купе вийшло трохи довшим за базові спорткари. Розмір колісної бази 2850 мм проти 2430 мм.

Звичних дверей у X-Bow GT-XR немає. Доступ до салону забезпечує підйомний «ковпак» з електроприводом. Бічні вікна відчиняються окремо. У салоні - сидіння без регулювань, гоночний штурвал з вбудованим дисплеєм приладів та екрани, на які виводиться картинка з бічних камер заднього виду. З елементів комфорту лише кондиціонер та електропідсилювач керма. Між сидіннями та моторним відсіком - багажне відділення на 160 літрів.

Поперечно розташований п'ятициліндровий турбомотор Audi 2.5 TFSI генерує 500 к.с. та 581 Нм крутного моменту. Працює агрегат разом із семиступінчастим преселективним «роботом» DQ500, запозиченим у тієї ж Audi. Привід - задній з диференціалом, що самоблокується. Також дорожньому купе дісталися система стабілізації, ABS, підвіска з регульованими амортизаторами Sachs, різнорозмірні колеса OZ Racing з кріпленням центральною гайкою (19 дюймів спереду та 20 дюймів ззаду) та гальма зі сталевими дисками. За доплату запропоновано вуглецево-керамічні гальма та гідравлічна підвіска.

Суха маса X-Bow GT-XR - 1130 кг. З технічними рідинами, але без палива, купе важить 1250 кг. Об'єм паливного бака - 96 літрів. У «дальнобійному» режимі цього вистачає на 1000 км шляху. Максимальна швидкість купе - 280 км/год, час прискорення від 0 до 100 км/год - 3,4 секунди.

Стартова ціна KTM X-Bow GT-XR - 285 тисяч євро. Замовлення вже приймаються. Збиратимуть купе на заводі у Граці, Австрія. Річний тираж - до 100 одиниць.

Джерело: Авто Центр

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація