Авто з мультфільму «Тачки» відтворили у реальному житті

Авто з мультфільму «Тачки» відтворили у реальному житті

02 квітня 2023
0

У США збудували божевільний пікап у ретро-стилі. Іржавий автомобіль нагадує Сирника з мультфільму «Тачки». Про незвичайну машину розповіли у відео на Youtube-каналі TFLClassics.

Сирник із «Тачок» відтворений американцем Джеремаєю для участі у різних автошоу. Він пояснив, що побудував хот-род, у якому змогли б поміститися його дружина та троє дочок.

За основу для клону авто з мультфільму «Тачки» взяли стару вантажівку Ford F700 1996 року, в якій вкоротили шасі. А ось кузов і вантажна платформа запозичені у Ford Model A кінця 20-х - улюбленого авто Джеремаї.

Пікап Ford виконаний у стилістиці рет-лук, тобто на його кузові спеціально залишили іржу - саме так виглядає і Сирник із «Тачок». Капот у авто відсутній, як і у персонажу мультфільму.

На додаток, встановлені ланцюги та буксирувальний гак. Салон Ford Model A вирішили не міняти - він залишився практично повністю оригінальним.

Пікап Ford отримав 7,0-літровий двигун V8 виробництва 70-х років, доповнений гучним прямоточним вихлопом. У парі з ним працює 6-ступінчаста механічна КПП.

Джерело: Фокус

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація