Автоцентр на Борщагівці ввійшов в ТОП 100 СТО України

07 ноября 2019
0
Информация размещена на правах рекламы:

Закінчилася всеукраїнська рейтинг-акція «Автоексперт. Краща СТО», в якому офіційний дилер KIA «Автоцентр на Борщагівці» ввійшов в ТОП 100 СТО України за підсумками 2019 року.

Відзначимо, що «Автоексперт. Краща СТО» - всеукраїнська рейтинг-акція, метою якої є визначення кращих станцій автосервісу України. Конкурс складався у два етапи, шляхом онлайн голосування на сайті автовласниками, які рекомендували сервісну станцію обслуговування, та інспекції станцій сервісу експертним журі.

На церемонії, крім нагородження обговорили актуальні теми щодо техогляду вантажних і легкових автомобілів, електроавтомобілів та їх обслуговування, роботи з персоналом із залученням представників виконавчої влади, бізнесу, експертів та партнерів.

Отримана нагорода серед переліку визначних ТОП 100 СТО України доводить відданість своїй справі та підтверджують професіоналізм команди СТО офіційного дилера KIA «Автоцентр на Борщагівці». Дякуємо за довіру!

ЗАПИСАТИСЯ НА СЕРВІС

«Автоцентр на Борщаговке» «Автоцентр на Борщаговке»

«Автоцентр на Борщаговке» объединяет светлый и просторный автосалон площадью 850 кв.м, сервисный центр на 12 подъемников площадью около 1000 кв.м, магазин автомобильных аксессуаров и сопутствующих товаров к автомобилям. Общая площадь нового

перейти на страницу компании
Источник: Автоцентр на Борщагівці

Обсуждение новости

Коментариев пока никто не оставил. Станьте первым!
Вход | Регистрация