Блогер розбив автомобіль, щоб протестувати новий iPhone

Блогер розбив автомобіль, щоб протестувати новий iPhone

25 вересня 2022
0

Заради популярності та хайпу блогери роблять дуже дивні, а іноді й відверто безглузді вчинки. Наприклад, YouTube-блогер TechRax розбив Mercury Grand Marquis, тестуючи нову функцію iPhone 14.

Йдеться про здатність нового покоління смартфона самостійно викликати екстрену службу у разі попадання автомобіля в аварію. Для цього чоловік вирушив на заміське сміттєзвалище, де стояло кілька кузовів від старих машин. Саме врізаючись у них він і вирішив перевірити нову опцію iPhone.

Щоб не наражати себе на небезпеку, блогер оснастив автомобіль функцією дистанційного керування, а телефон закріпив на підголовнику водійського сидіння. Перший заїзд було здійснено на низькій швидкості. Пристрій розпізнав зіткнення, але з невеликою затримкою, після чого запустив зворотний відлік до екстреної служби.

Друга спроба була на вищій швидкості. Від удару в салоні автомобіля спрацювали всі подушки безпеки і оперативно дістатися телефону блогеру не вдалося. Тому невідомо функція, що тестується, спрацювала відразу або із затримкою. Але коли вдалося витягти пристрій із автомобіля, йшов відлік часу, який було зупинено чоловіком.

Висновок - функція Crash Detection в iPhone 14 працює ідеально, що було очікувано. Ось тільки Mercury Grand Marquis тепер прийдеться ремонтувати.

Джерело: Авто Центр

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація