BMW i7 став першим електромобілем із захистом класу VR10

BMW i7 став першим електромобілем із захистом класу VR10

27 березня 2024
0

Підрозділ BMW Protection показав особливу версію електричного седана BMW i7 у версії xDrive60. Його захистили від куль та підриву гранат.

Як розповіли фахівці, це не просто броньований електрокар. Спеціально для нього виготовили самонесучу конструкцію, в якій використали нові сплави броньованої сталі та композитів.

 

В результаті BMW i7 став першим у світі електрокаром, який отримав рівень балістичного захисту VR10. Він може витримати обстріл зі снайперської гвинтівки калібру 7,62 мм та підрив різних вибухових пристроїв, включаючи дрони з гранатами та бомби масою до 15 кг.

Зазначається, що кожні броньовані двері важать до 200 кг. Для їх відкриття та закриття використовуються спеціально розроблені петлі та міцні електрогідравлічні механізми.

Також у салоні створено спеціальну протипожежну капсулу. У разі задимлення, у багажнику спрацьовує балон, який забезпечує пасажирів у салоні достатньою кількістю кисню протягом п'яти хвилин. Цього цілком достатньо, щоб дістатися безпечного місця і залишити салон.

Також встановлено куленепробивне скло і є стробоскопи. Ще у авто паливний бак, що самовідновлюється. Він вміє усувати ушкодження завдяки хімічній реакції, яка відбувається всередині його зовнішньої оболонки.

Всі ці доопрацювання призвели до того, що вага електрокара збільшилася до 1750 кг, що далося взнаки на запасі ходу. Тепер він майже вдвічі менший і становить близько 240 км.

Джерело: Авто Центр
Фото: BMW

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація