BMW Motorrad показав справжній витвір мистецтва

BMW Motorrad показав справжній витвір мистецтва

10 червня 2022
0

Мотоциклетний підрозділ концерну BMW презентував на виставці елітного транспорту Top Marques у Монако унікальний чоппер. Новинка створена за участю Radikal Chopper та дизайнера Андреа Раделлі на базі моделі R 18. Про це повідомляє пресслужба виробника.

Новинка отримала позначення R18 Magnifica і є справжнім витвором мистецтва. Виготовлений вручну чоппер поєднав у собі ретро мотиви та елементи сучасного стилю. Дизайн розробив Андреа Раделлі, а «у металі» проєкт втілили фахівці BMW Motorrad та Radikal Chopper.

Модель R 18 Magnifica поєднує в собі червоне дерево, латунь та алюміній, а також нестандартну раму та цільнолиті алюмінієві колеса. Раделлі черпав своє натхнення в образах мотоциклетної техніки BMW 20-40-х років минулого століття. За його словами, мотоцикли з тієї епохи, коли BMW представила свій класичний R 37 «мають неймовірний шарм, який навіть сьогодні багато сучасних мотоциклів не в змозі передати».

Попри «олдскульний» дизайн, ходова частина мотоцикла майже серійна від звичайного BMW R 18, що означає, що він нічим йому не поступається. У процесі будівництва мотоцикл «схуд» приблизно на 100 кг, що майже на третину менше серійного зразка, і тепер його вага становить 250 кг.

Це вже не перший спільний проєкт тріо Раделлі, Radikal Chopper та BMW Motorrad. У 2020 році майстри створили разом чоппер Ad Maiora, який здобув перемогу на виставці Motor Bike Expo у категорії найкращого кастом-байка шоу. Немає жодних сумнівів, що Magnifica має всі шанси повторити успіх.

Джерело: Обозреватель

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація