BMW почала тестувати новий електричний кросовер

BMW почала тестувати новий електричний кросовер

13 листопада 2022
0

Компанія BMW розробляє новий електричний кросовер і вже почала його тестувати на дорогах загального користування. Фотошпигуни вперше його помітили під час дорожніх тестів.

BMW iX2 зовні дуже схожий на нову стандартну версію з двигуном внутрішнього згоряння, яку восени 2022 року фотошпигуни теж помітили під час дорожніх тестів. Цей кросовер добре закамуфлювали плівкою, але похилий дах, як у купе, легко помітити. Позаду iX2 дуже нагадує BMW X4.

Очікується, що iX2 матиме таку ж трансмісію, як iX1, який дебютував раніше в 2022 році. Обидві моделі побудовані на платформі FAAR. Нагадаємо, що iX1 оснащується двома електромоторами загальною потужністю 313 к.с. і 494 Нм крутного моменту. До 100 км/год він розганяється за 5,7 секунди.

Шпигуни ще не сфотографували інтер'єр нового баварського електричного кросовера. Очікується, що в салоні він матиме інформаційно-розважальну систему iDrive 8 з двома великими дисплеями. Одна з «родзинок» цієї системи - новий віртуальний помічник BMW Intelligent Personal Assistant, який отримав кілька нових функцій.

BMW почне продавати електричний кросовер BMW iX2 у 2023 році. У тому ж році з'явиться новий BMW X2.

Джерело: Today.ua
Фото: Motor1

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація