BMW відкликає одразу дві моделі електричних седанів

BMW відкликає одразу дві моделі електричних седанів

01 березня 2024
0

Проблема з елементами батареї в електромобілі ніколи не є гарною новиною, але BMW, схоже, виявила проблему у електричних седанах i4 та i5 досить рано, що дозволило запобігти її переростанню в катастрофу.

Німецький автовиробник оголосив про відклик, який стосується всього чотирьох автомобілів у Сполучених Штатах. Три з них - i4s, і i4 xDrive40, і i4 M50 потрапили в цю кампанію. Також необхідно відкликати єдиний i5 eDrive40.

Однак у BMW кажуть, що лише один із п'яти транспортних засобів фактично перебував у власника. Інші три знаходяться ще у салонах офіційних дилерів. Компанія планує вийняти модулі високовольтних акумуляторів у постраждалих транспортних засобах і замінити їх повністю новими.

Компанія змогла вирішити цю проблему так швидко, тому що вона виявила її ще під час внутрішньої перевірки якості 1 лютого 2024 року. Інженери помітили, що акумуляторний модуль у транспортному засобі не був належним чином зварений, і негайно розпочали розслідування.

BMW вивчила процес складання високовольтної батареї та логістичні записи виробництва транспортних засобів і визначила, що процес лазерного зварювання виконувався неправильно.

Джерело: Autogeek
Фото: Carscoops

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація