Бренд PEUGEOT став офіційним автомобільним партнером Паризького Тижня Моди 2024

Бренд PEUGEOT став офіційним автомобільним партнером Паризького Тижня Моди 2024

14 червня 2024
0
Інформація розміщена на правах реклами або надана партнерами:

Бренд PEUGEOT вперше став офіційним автомобільним партнером Паризького Тижня Моди (Paris Fashion Week). Перша частина культової події розпочнеться уже незабаром й буде тривати в період з 18 по 27 червня 2024 року. Участь в Паризькому Тижні Моди (Paris Fashion Week) дозволяє додатково продемонструвати привабливість сучасних автомобілів PEUGEOT, а також позиціонувати себе у центрі автомобільної експозиції всесвітньовідомої події, яка відзначає шановані й відомі Бренди люкс-класу та, водночас, відкриває світу нові таланти.

Бренд PEUGEOT, без сумніву, має свій унікальний шарм та стиль. Власні переконання в необхідності пошуку креативності, що орієнтована на людей, дозволили PEUGEOT досягнути сучасних дизайнерських висот та є одним з центрів стратегії розвиту Бренду. Саме це призвело до бажання співпрацювати з культовою подією - Паризьким Тижнем Моди (Paris Fashion Week), що організований Федерацією високої моди (Federation de la Haute Couture et de la Mode) та вже протягом 50 років привертає увагу дизайнерів світу й визначає сучасні тренди в світі моди.

Саме в 2024 році Бренд PEUGEOT вперше став офіційним автомобільним партнером Паризького Тижня Моди (Paris Fashion Week), що буде проводитись в кілька етапів. Першим заходом стане показ колекції чоловічого одягу сезону весна-літо 2025 року, який відбудеться в період з 18 по 27 червня. Другий етап - це тиждень високої моди сезону осінь-зима 2024-2025 рр., що відбудеться 24-27 червня. Нарешті, фінальною третьою частиною має стати показ колекції жіночої моди сезону весна-літо 2025 року, запланований на період з 23 вересня до 1 жовтня.

В рамках партнерства, Бренд PEUGEOT надасть 30 автомобілів, включаючи нові інноваційні моделі PEUGEOT 408 Hybrid та PEUGEOT 408 Plug-in Hybrid, а також електромобіль PEUGEOT E-3008. Вони будуть використовуватися для перевезення відомих дизайнерів, стилістів, гостей, запрошених на Паризький Тиждень Моди (Paris Fashion Week). Таким чином, Бренд PEUGEOT стане справжнім автомобільним центром в самому серці столиці високої моди - Парижі.

Як справді креативний Бренд, який повністю оновив власне представлення світу за останні два роки, сьогодні PEUGEOT співпрацює з творцями в різних галузях мистецтва:

  • художник Я. Демський (J. Demsky), який минулого року перетворив PEUGEOT 9X8, учасника перегонів WEC (World Endurance Championship), на справжній автомобільний витвір мистецтва;
  • провідний видавець і дистриб'ютор художньої поліграфії та фотографії YellowKorner, який запросив п'ять фотографів, аби вони розкрили власне розуміння стилю та шарму Бренду PEUGEOT;
  • створення відео-програми «Високе натхнення» на французькому телеканалі TF1, що висвітлює творчість митців у різних галузях та напрямах мистецтва.

З нагоди Паризького тижня моди 2024, Бренд PEUGEOT також заявляє про продовження співпраці з Емеріком Чачуа (Emeric Tchatchoua) - надзвичайно талановитим французьким дизайнером, та засновником модного Бренду 3.PARADIS. Ця співпраця почалася ще в 2023 році, коли Емерік Чачуа (Emeric Tchatchoua) розробив колекцію спеціального одягу в стилістиці та з натхненням концепт-кару PEUGEOT INCEPTION CONCEPT. Це був унікальний досвід, коли одяг перетворився на високотехнологічний виріб, який змінює кольори залежно від кута огляду - такого ефекту вдалось досягнути завдяки оптичній ілюзії та 3D-лінзоподібному друку.

Емерік Чачуа (Emeric Tchatchoua) цього року вперше приймає участь в культовому заході Паризький Тиждень Моди (Paris Fashion Week) і Бренд PEUGEOT супроводжує його в цій надихаючій подорожі, яка дозволяє втілити мрії дизайнера. Для підтримки молодого дизайнера, під час Паризького Тижня Моди (Paris Fashion Week) Бренд PEUGEOT представить два спеціально декорованих автомобілі PEUGEOT 408 у фільмових кольорах 3.PARADIS.

Бренд PEUGEOT ототожнює себе з цінностями 3.PARADIS, як ось наприклад, досконала майстерність, сила натяків, унікальний стиль та багатство культур: все це дозволяє створювати розкішний, мрійливий, надихаючий одяг - й такі ж автомобілі PEUGEOT! Це оптимістичне бачення моди природно збігається з оптимістичним баченням PEUGEOT майбутнього електричної мобільності та підтримки Брендом ідеї поєднанню культур. Сучасний модний Бренд 3.PARADIS використовує мистецтво змішування різних стилів, відзначаючи розмаїття всього людства та пропагуючи колективне життя в достатку, водночас пропагуючи цінності ментального звільнення та надії на краще в усьому світі.

Нагадаємо, що в Україні вже представлені найсучаснішій моделі PEUGEOT, включаючи справжню автомобільну зірку Паризького Тижня Моди - революційний PEUGEOT 408: обирайте та придбайте для себе для себе динамічний, стильний, емоційний крос-фастбек й насолоджуйтесь усіма його перевагами вже просто зараз!

Дилерська мережа Peugeot Дилерська мережа Peugeot

Бренд Peugeot представлений в Україні з 1992 року. З 2010 року продажем автомобілів та наданням сервісних послуг ексклюзивно займається офіційне представництво французької компанії.

перейти на сторінку компанії
Джерело: PEUGEOT

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація