Британці перетворили яскравий класичний Ford Mustang на електромобіль

Британці перетворили яскравий класичний Ford Mustang на електромобіль

28 жовтня 2023
0

Ще в 1960-х роках британська фірма Alan Mann Racing подарувала Ford Mustang першу велику перемогу в автоспорті, а саме в «Тур де Франс» у 1965 році. Майже через 60 років ця ж компанія перетворила класичний кабріолет на електромобіль.

Британська компанія AMR, точніше її північноамериканське відділення Mann ePower Cars представили програму переробки оригінального купе, чи кабріолета на електромобіль. Для цього оригінальний шести- або восьмициліндровий двигун замінюють на електромотор, також дещо модернізують підвіску і рульове управління для кращої керованості.

Відомо, що електродвигун Ford Mustang має потужність 300 к.с. і 310 Нм крутного моменту, а батарея ємністю 72 кВт.год важить лише трохи більше, ніж 285 кг. Модифікований родстер розганяється від 0 до 100 км/год за 5,3 секунди. Максимальна швидкість авто обмежена електронікою на позначці у 156 км/год.

Електромобіль може похвалитись запасом ходу у 354 км на одному заряді батареї. Модернізована машина може заряджатися від станцій з змінним, або постійним струмом і має такі опції, як клімат-контроль, мультимедіа з Apple CarPlay і Bluetooth та ін. Ціна на модифікований «Мустанг» починаються з позначки у 244 тисячі доларів.

Джерело: Autogeek
Фото: Carscoops

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація