Chery показала салон нового Tiggo 7 Pro Plus

Chery показала салон нового Tiggo 7 Pro Plus

25 вересня 2022
0

Компанія Chery опублікувала фотографії інтер'єру нового Tiggo 7 Plus. Серед цікавих деталей - крісла з інтегрованими підголовниками, широкоформатна мультимедійна система з розпізнаванням мови та жестів та «кришталевим» селектором трансмісії із зображенням голови тигра.

Всередині нового Chery Tiggo 7 Plus повторює показаний на автосалоні в Ченду гібрид Tiggo 7 Plus New Energy. Тут ті ж крісла з інтегрованим підголовниками, підрізане знизу кермо, вигнуте цифровий кластер діаметром 24,6 дюйма і «кришталевий» селектор трансмісії із зображенням голови тигра. Виконано все це в контрастній кольоровій гамі, що поєднує чорний із червоним Magma Red.

В оздобленні салону Chery Tiggo 7 Plus використані шкіра та декоративні накладки «під алюміній». За деякими даними, мультимедіа кросовера працюватиме під керуванням операційної системи Lion 5.0, як на седані Chery Arrizo 8. Платформа обіцяє широкі інтелектуальні можливості. Як мінімум, це можуть бути розпізнавання мови і жестів, а також навігація з підтримкою доповненої реальності.

Судячи з нових шпигунських знімків, Tiggo 7 Plus отримає турбомотор SQRF4J16 об'ємом 1,6 літра - його потужність складе 197 кінських сил і 290 Нм крутного моменту. Коробка - семиступінчастий «робот» з двома «мокрими» зчепленнями.

Джерело: Chery

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація