Chery представила дешевого конкурента Toyota Camry

Chery представила дешевого конкурента Toyota Camry

24 липня 2022
1

Компанія Chery представила новий седан, який стане флагманом лінійки: це Arrizo 8, який відноситься до D-класу, але при цьому на 10 сантиметрів поступається довжині Toyota Camry. Втім, новинка навряд чи претендує на конкуренцію з японським бізнес-седаном, оскільки вона коштує дешевше не лише Camry, а й навіть Corolla. Офіційно вартість поки що не оголошена, але китайські ЗМІ пророкують Arrizo 8 початковий цінник у 155 тисяч юанів (приблизно 23 тис. доларів за нинішнім курсом).

Характеристики Chery Arrizo 8 розкрили ще у червні. Тоді повідомлялося, що модель запропонують з 1,6-літровим мотором, знайомим по Exeed TXL (197 сил), та 1,5-літровим, який розвиває 156 кінських сил. Перший призначено версії зі спортивним дизайном (вона отримає позначення GT), а другий - автомобілю з більш простим оформленням. Тепер ця інформація підтвердилася офіційно: у першому випадку йдеться про двигун SQRE4T15C, а в другому - SQRF4J16C. Очікується, що в майбутньому гама поповниться дволітровим турбомотором та гібридною модифікацією.

Частково оприлюднені та динамічні характеристики: максимальна швидкість седана становить 195 та 205 кілометрів на годину залежно від версії. Витрата палива становить 6,5 літра на 100 кілометрів у змішаному циклі у випадку з 1,6-літровим мотором, а з 1,5-літровим - 7,2 літра.

В основі седана лежить передньопривідна архітектура з поперечним розташуванням двигуна. Arrizo 8 комплектується мультимедійною системою з 12,3-дюймовим екраном, люком на даху, системою кругового огляду, проекційний дисплеем, а також десятком подушок безпеки (вони включені до списку базового обладнання). Розмір колісних дисків - від 16 до 18 дюймів. З примітного управління налаштуваннями передніх крісел винесено на двері, як у моделей Mercedes-Benz.

Версія GT відрізняється рясним чорним декором, іншою решіткою радіатора та великими патрубками випускної системи.

Продаж Chery Arrizo 8 стартує в Китаї восени. Тоді ж компанія може розсекретити плани щодо продажу моделі за межами країни.

Джерело: Chery

Обговорення новини

Димитриус  

Молодці Китайці.

+1ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація