Chery Tiggo 9 показали на шпигунських фотографіях

Chery Tiggo 9 показали на шпигунських фотографіях

21 жовтня 2022
0

Вперше про те, що в модельній лінійці Chery з'явиться флагманський кросовер під назвою Tiggo 9, стало відомо ще рік тому. Цього року новинку вперше сфотографували під час дорожніх випробувань і тепер інформація підтвердилася: Chery готує нову модель, яка перевершить за габаритами усі нинішні кросовери марки. Tiggo 9, який поки що відомий під внутрішньозаводським кодом Т26, показали на офіційних фотографіях, щоправда, в камуфляжній плівці.

Під суцільним камуфляжем можна розгледіти лише деякі особливості дизайну. Наприклад, помітно, що у кросовера велика решітка радіатора з вертикальними планками, масивні повітрозабірники спереду, висувні дверні ручки та задні ліхтарі, з'єднані смужкою, що світиться, на яку винесено назву бренду.

А ось салон приховувати не стали: на єдиному знімку інтер'єру можна побачити кермо з чорними глянцевими вставками, єдиний кластер віртуальної панелі приладів та екрана мультимедійної системи зі згладженими кутами, прямокутні дефлектори повітроводів з хромованою окантовкою та контурне підсвічування.

Раніше повідомлялося, що Tiggo 9 може бути запропонований у трьох варіантах виконання, на п'ять, шість та сім місць. В основу Tiggo 9 лягла платформа Т2Х. Якщо порівнювати цей кросовер з Tiggo 8 Pro, він трохи довше (4,78 метра проти 4,72), а відстань між осями більше на 10 сантиметрів - 2,8 метра проти 2,7 у Tiggo 8 Pro. За попередніми даними, в гаму двигунів увійдуть два турбовані агрегати об’ємом 1,6 та 2,0 літра, пару яким складе 7-ступеневий «робот». Можна буде вибрати між переднім та повним приводом.

Дебют і старт продажів новинки очікується не раніше весни 2023 року.

Джерело: Мотор

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація