Chevrolet припинить виробництво знаменитої моделі Malibu

Chevrolet припинить виробництво знаменитої моделі Malibu

09 травня 2024
0

Седан Chevrolet Malibu знімають із виробництва - останні авто цієї моделі зійдуть із конвеєра у листопаді нинішнього року. Інформацію підтвердили представники концерну General Motors у коментарі виданню The Detroit News.

Підприємство General Motors у Канзасі, де збирають Chevrolet Malibu, зупиниться на модернізацію. Із кінця 2025 року там випускатимуть електромобіль Chevrolet Bolt другого покоління.

Причина відмови від Chevrolet Malibu відома - класичні седани наразі не користуються попитом, адже покупці віддають перевагу кросоверам. Після припинення випуску Malibu в американській лінійці Chevrolet не залишиться седанів, а єдиними легковими моделями будуть Corvette та Bolt.

Chevrolet Malibu цьогоріч відзначає 60-річчя: його випускають з 1964 року і всього виготовили понад 10 мільйонів авто дев'яти поколінь. Спочатку це була задньопривідна спортивна модель із великими V8 під капотом - пропонували версії потужністю до 425-450 сил. Випускали не лише седан, але й універсал, купе та кабріолет.

Поступово модель змінювалася - стала компактнішою, передньопривідною і отримала економічніші чотирьох- і шестициліндрові двигуни, а у останніх поколінь Chevrolet Malibu з'явилися і гібридні варіанти.

Джерело: Фокус

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація