Chevrolet заплатить покупцям Corvette по $5000 за рік володіння суперкаром

Chevrolet заплатить покупцям Corvette по $5000 за рік володіння суперкаром

31 июля 2022
0

Chevrolet придумала спосіб боротьби з практикою заробітку на перепродажі новопридбаних Corvette Z06. Як повідомляє Corvette Blogger, американська компанія зробила розсилку на адреси всіх власників Z06. У ній виробником зазначено вартість суперкара, а також описано схему винагороди власників. Кожному, хто залишить у себе Z06 хоча б на рік, буде нараховано 500 тисяч балів у програмі лояльності My Chevrolet Rewards.

Півмільйона балів у програмі My Chevrolet Rewards еквівалентні п'яти тисячам доларів. Таку винагороду отримає кожен власник Corvette Z06, який не перепродасть суперкар хоча б у перший рік володіння. Бали можна буде витратити на аксесуари, запчастини та обслуговування у будь-якому дилерському центрі General Motors.

Наскільки ефективною виявиться подібна нагорода у боротьбі з перекупами, поки що неясно. Corvette Z06 викликав на ринку ажіотаж, який виробник поки що не може задовольнити: ще восени минулого року черга за суперкаром розтяглася на три роки - навіть до оголошення рекомендованої ринкової вартості.

Попит призвів до того, що Z06 з номером «001» продали на аукціоні за захмарною ціною - 3,6 мільйона доларів. Для порівняння, за Bugatti Chiron у США просять від трьох мільйонів. Його покупцем став 72-річний власник команди NASCAR Hendrick Motorsports Рік Хендрік, який навіть не збирається їздити на суперкарі з 5,5-літровим V8.

Источник: Corvette Blogger

Обсуждение новости

Коментариев пока никто не оставил. Станьте первым!
Вход | Регистрация