Deutsche Bahn передав Києву 8 автобусів, вони два місяці стоять в автопарку

Deutsche Bahn передав Києву 8 автобусів, вони два місяці стоять в автопарку

02 листопада 2022
0

Місцева влада Києва отримала вісім дизельних автобусів від німецької Deutsche Bahn у рамках гуманітарної допомоги на початку вересня, однак досі транспорт не вийшов на маршрути столиці. Про це заявляють в ініціативі «Пасажири Києва».

Інформацію про передання рейсових автобусів компанія Deutsche Bahn оприлюднила 8 вересня. Водночас жодної інформації про отримання цих автобусів з боку столичної влади озвучено не було, зазначають активісти.

Як вказують в DB, підґрунтям для надання такої гуманітарної допомоги стало звернення мера Києва Віталія Кличка, де було зазначено, що Україні терміново потрібні дизельні автобуси.

За даними ініціативи, автобуси не використовуються і стоять «під парканом» з транзитними номерними знаками в АП №8.

Також досі «в процесі оформлення і реєстрації» є інша партія з 19 німецьких автобусів, які Київ отримав у серпні, додали в «Пасажирах Києва».

Для порівняння активісти розповіли, що Харків, який теж отримав гуманітарні автобуси 19 жовтня, вже через 9 днів випустив їх на лінію.

«Всього 9 днів пішло на те, щоб перегнати автобуси на відстань 2000 км, передати їх перевізнику, отримати українські реєстраційні номери та запустити автобусний маршрут. В Києві ж, як показує практика, з оформленням техніки та виведенням її на вулиці міста для перевезень не можуть розібратися місяцями», - зазначили в ініціативі «Пасажири Києва».

Джерело: LIGA.net

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація