Dodge Durango став жертвою програми «повільних вулиць»

Dodge Durango став жертвою програми «повільних вулиць»

28 березня 2023
4

У травні 2022 року у Ванкувері запустили кампанію Slow Street («Повільні вулиці»). Її мета - уповільнити рух біля житлових будинків та зробити пішохідні та велосипедні прогулянки безпечнішими.

Спочатку для уповільнення автомобілів використовували пластикові бар'єри. Але деякі противники програми забирали загородження, й співробітникам комунальних служб доводилося повертати їх на місце. Пізніше пластикові бордюри замінили бетонними. Їх встановили у традиційних місцях перевищення швидкості, на виїздах до перехресть із інтенсивним рухом.

Яскраво-жовті бетонні блоки візуально та фізично нагадують водієві про необхідність зменшити швидкість. Встановлено їх таким чином, що водіям доводиться рухатися по одній смузі.

Але власник цього Dodge Durango, ймовірно, хотів проскочити, сподіваючись на високий дорожній просвіт автомобіля. Але, як бачимо на фото, повис на бордюрі.

Місту встановлення 42 постійних огорож коштувала 200 00 канадських доларів (145 425 доларів США). Вони мають обмежити швидкість на 40 км/год. Далеко не всім жителям Ванкувера ідея міської влади припала до душі. Але мерії не мають наміру йти на поводу в незадоволених любителів швидкості, бо вважають, що це дозволить створити «вулиці для людей».

Джерело: Авто Центр

Обговорення новини

No Mercy  

Від цих перешкод більше небезпеки, ніж безпеки.

+3-7ВІДПОВІСТИ  
avtorv  

Тут из-за это теперь целый день стоят пробки и водители и пешеходы дышат "чистым" воздухом.(((
Особенно большие пробки утром когда все везут детей в школы.
А в Европе просто ставят лежачие полицеские и знаки школьная - пешеходная зона где скорость 30 км.ч и ни каких пробок нет, все едут медленно и спокойно.

+1-1ВІДПОВІСТИ  
No Mercy  

Дуже розумно, кинути посеред дороги бетонні блоки і думати, що це безпечно.

-2ВІДПОВІСТИ  
Fighting Falcon  

вони жовтенькі тому безпечні)

+2ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація