Електромобіль Porsche Taycan суттєво оновили

Електромобіль Porsche Taycan суттєво оновили

07 лютого 2024
3

Німецький автовиробник представив оновлений Porsche Taycan. Як і очікувалося, основна увага завжди приділялася потужності та розгінній динаміці. Зазначається, що кожна версія Taycan розганяється швидше, ніж та, яку вона замінює.

Базова модель із заднім приводом отримує найбільший приріст у розгінній динаміці, і тепер здатна розганятись з місця до 100 км/год лише за 4,6 секунди, або на 0,6 секунди швидше, ніж це робив дорестайлінговий варіант.

Найшвидшим у модельній лінійці став Taycan Turbo S, який покращив час розгону від 0 до 100 км/год на 0,3 секунди - до 2,4 секунди.

У Porsche кажуть, що це найдинамічніша серійна модель, яку вони коли-небудь випускали. Дана версія електромобіля приводиться у рух силовою установкою потужністю 952 к.с.

Відтепер також усі оновлені Taycan будуть оснащені адаптивною пневматичною підвіскою, а підвіску Porsche Active Ride можна буде замовити як опцію для повнопривідних моделей.

Крім того, усі моделі будуть оснащені новими колесами, розробленими для покращення аеродинаміки, і шинами, розробленими для зменшення опору коченню.

Taycan також зможе рекуперувати енергію зі швидкістю до 400 кВт.год, що на 30 відсотків швидше, ніж раніше.

Не забули німецькі інженери і про тягову батарею. Машини можуть оснащуватись новим акумулятором Taycan Performance Battery Plus ємністю 105 кВт.год замість 93 кВт.год.

У Porsche кажуть, що замовити оновлений Taycan можна вже сьогодні, і очікується, що новинка почне надходити до дилерських центрів компанії влітку.

Ціни на німецький електромобіль починаються від 99 400 доларів і досягають 211 700 доларів за найвищу версію Taycan Turbo S Cross Turismo.

Джерело: Autogeek

Обговорення новини

mavrx5  

Чому не сказали про дальність ходу?

+1ВІДПОВІСТИ  
Tоsik  

mavrx5, ще не порахували.

+1ВІДПОВІСТИ  
Tymur_S  

Tоsik, ну раніше було +- 450км, а рестайл кажуть, що запас ходу збільшений. Тож думаю буде +- 500 км

ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація