Електромобіль Tesla самозайнявся після кількох місяців на звалищі

Електромобіль Tesla самозайнявся після кількох місяців на звалищі

09 серпня 2023
0

У США сталося дивне загоряння Tesla Model S. Електромобіль спалахнув на звалищі, де він стояв кілька місяців. Про це повідомляє пожежна охорона міста Сакраменто в Каліфорнії.

Саме в цьому місті і сталася пожежа. Tesla Model S запалала самовільно - без будь-якого зовнішнього впливу. Пожежники швидко прибули, проте загасити електрокар виявилося нелегко.

Річ у тім, що пожежі електромобілів супроводжуються хімічною реакцією в батареї, що призводить до виділення величезної кількості кисню. Це підвищує температуру горіння і ускладнює гасіння.

До того ж, автомобілі на звалищі в Сакраменто розміщені дуже тісно. Пожежники боялися, що вогонь з Tesla перекинеться на Ferrari, Porsche, Bentley і Mercedes-Benz, які стоять поруч. Зрештою електрокар підняли навантажувачем і почали заливати водою його батарею.

Загасивши Tesla Model S, пожежники вирішили звернутися до Ілона Маска через Twitter і звернути його увагу на небезпеку, яку приховують батареї електромобілів.

З'ясувалося, що раніше ця Tesla серйозно постраждала від повені у Флориді - авто було затоплено, а його передня частина розбита. Причини займання встановлюються, але основною його версією вважається коротке замикання, спричинене потраплянням води в батарею.

Джерело: Фокус

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація