Електромобіль Volvo EX90 обмежать у функціоналі через дефіцит запчастин

Електромобіль Volvo EX90 обмежать у функціоналі через дефіцит запчастин

28 червня 2024
0

Volvo нарешті розпочала виробництво EX90 на початку цього місяця після того, як пообіцяла доставити перші екземпляри новинки клієнтам ще на початку 2024 року. Автовиробнику довелося відкласти запуск електромобіля, щоб вирішити деякі проблеми з програмним забезпеченням. І хоча поставки розпочнуться лише у другій половині 2024 року, EX90 може прибути у автосалони марки с обмеженим функціоналом.

Клієнти, які оформили передзамовлення на новинку, отримали електронного листа з посиланням на список функцій, «які можуть бути відкладені під час доставки EX90». У списку значаться система попередження про перехресний рух, асистент в поворотах, бездротовий Apple CarPlay, а також двонаправлена зарядка. Окрім того, система LiDAR запрацює лише після першого оновлення по повітрю.

Також власникам доведеться погодитися на темну тему дисплея інформаційно-розважальної системи та екрану водія, оскільки світла тема з'явиться лише в майбутньому оновленні.

Їм також доведеться змиритись з розрядкою електромобіля під час стоянки. Справа в тому, що Volvo може втрачати близько 3 відсотків ємності свого акумулятора на день, коли він припаркований і не заряджається.

У Volvo кажуть, що основний комп'ютер EX90 зараз має працювати у фоновому режимі, щоб контролювати його «розширені функції», але це буде виправлено в майбутньому оновленні. Зазначається, що споживання енергії припиняється через 72 години, коли автомобіль переходить у «режим глибокого сну» для економії заряду батареї.

Джерело: Autogeek
Фото: Motor1

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація