Електричний кросовер Range Rover отримає суттєво збільшений запас ходу без заміни батареї

Електричний кросовер Range Rover отримає суттєво збільшений запас ходу без заміни батареї

23 травня 2024
0

Компанія JLR підписала багаторічну угоду про використання програмного забезпечення від Elysia, технологічного продукту для електромобілів від Fortescue. Компанія стверджує, що її програмне забезпечення містить найкращі в своєму класі алгоритми BMS і потужну хмарну платформу для керування, оптимізації та підвищення продуктивності, що дозволить збільшити запас ходу електромобіля без заміни батареї.

Нове інтелектуальне програмне забезпечення розроблено для збільшення терміну служби акумулятора, безпеки та продуктивності. Вперше новий програмний продукт буде показаний у майбутньому Range Rover.

JLR стверджує, що покупці будуть здивовані запасом ходу та часом зарядки новинки. Компанія каже, що її нове партнерство є частиною її стратегії Reimagine, яка передбачає електрифікацію всіх брендів до 2030 року.

Очікується, що після Range Rover і Range Rover Sport дебютують два менші електромобілі. З чуток, серед них можуть бути моделі Evoque і Velar. Перший електричний позашляховик Range Rover буде представлений пізніше цього року. Він буде конкурувати з новим Porsche Macan EV та іншими розкішними електричними SUV.

Джерело: Autogeek
Фото: Electrive

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація