Естонія передала українським правоохоронцям понад три десятки авто

Естонія передала українським правоохоронцям понад три десятки авто

17 червня 2024
3

У неділю, 16 червня, Департамент поліції і прикордонної охорони Естонської Республіки передав українським правоохоронцям 31 автомобіль. Про це повідомляє МВС.

Генеральний директор Департаменту поліції і прикордонної охорони Естонії Егерт Белічев особисто керував одним з авто під час їх переїзду до кордону України. За його словами, всі поліцейські Естонії, які долучились до цієї акції - перевозили авто у вільний від служби час, але охочих було навіть більше, аніж потрібно.

«В Естонії ми сприймаємо українців не просто як наших друзів, а навіть більше, як частину своєї родини. І ми будемо продовжувати нашу співпрацю, адже в такі важкі часи кожна частинка допомоги може відіграти свою роль», - зазначив Егерт Белічев.

У Нацполіції додали, що 16 автомобілів Skoda Octavia та 15 Volkswagen Tiguan на яких працювали правоохоронці Естонії, вже сьогодні відправились працювати у прикордонних регіонах - в Чернігівській та Житомирській областях.

Голова Національної поліції України Іван Вигівський розповів, що від початку повномасштабної навали ворог знищив 304 автівки поліції, та ще 1 228 авто були захоплені ворогом на тимчасово окупованих територіях.

«За нашу щоденну роботу ворог полює на поліцейських, бомбить і нищить наші підрозділи та автомобілі. (...) Саме тому в цей важкий момент для нас цінна та важлива підтримка партнерів», - наголосив Вигівський.

Джерело: УНН

Обговорення новини

Merv  

Дякуюємо тобі, Естонія!

-5ВІДПОВІСТИ  
Merv  

Почистить ботів. Я не знаю хто може поставити діслайк на цьому коменті

-7ВІДПОВІСТИ  
Fighting Falcon  

Merv, литовці )))

+4-1ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація