Exeed готує шестимісний кросовер VX

Exeed готує шестимісний кросовер VX

19 листопада 2022
0

У розпорядженні сайту «Китайские автомобили» опинилися свіжі шпигунські фотографії оновленого Exeed VX з новою для моделі посадковою формулою 2+2+2. Цього разу шпигунам вдалося заглянути в салон шестимісного VX: окрім двох роздільних крісел на другому ряду, такий кросовер отримав величезну панель, що поєднує три екрани - цифрову «приладку», дисплей мультимедійної системи та ще один, призначений для пасажира.

З інших нововведень - салонна камера для розпізнавання обличчя водія, яка розташована на передній лівій стійці, та електрорегулювання передніх крісел, винесені на дверні карти на зразок Mercedes-Benz. На другому ряду встановлені два окремі «капітанські» крісла з відкидними підлокітниками та сенсорна консоль, з допомогою якої, ймовірно, можна буде керувати кліматом та положенням крісел. Ще два посадкові місця знаходяться на третьому ряду.

Рестайлінговому VX пророкують колишній дволітровий турбомотор SQRF4J20C. А ось коробка передач може бути новою: нинішній семиступінчастий «робот» поступиться місцем восьмидіапазонному автомату FA840, виробництво якого було запущено зовсім недавно. Цю трансмісію в майбутньому отримають інші моделі Chery, у тому числі майбутній флагман лінійки Tiggo 9.

У Китаї оновлений Exeed VX очікується у першому кварталі 2023 року. Крім шестимісної версії, модель матиме і звичне семимісне виконання.

Джерело: «Китайские автомобили»

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація