Ferrari показала створення двох спеціальних суперкарів 296 GTS на честь США

Ferrari показала створення двох спеціальних суперкарів 296 GTS на честь США

04 травня 2024
0

У 2024 році компанія Ferrari відзначає своє 70-річчя офіційної присутності на ринку Північної Америки - на честь круглої дати на одному з найважливіших для італійського бренду ринків компанія підготувала кілька особливих подій. На Гран-прі Маямі Формули-1 пілоти Scuderia Ferrari виступатимуть у блакитному екіпіруванні на болідах із блакитними елементами в лівреї, а для клієнтів буде збудовано два ексклюзивних Ferrari 296 GTS.

Два спайдери побудовані в рамках заводської програми Tailor Made, фахівці якої використали історичні мотиви в оформленні сучасних автомобілів. Обидві машини виконані в синьо-блакитних тонах, що віддають шану класичним кольорам Ferrari в автоспорті.

Світло-блакитний відтінок Azzurro La Plata Альберто Аскарі використав у 1952-1953 роках, завоювавши перші титули Ferrari, а в 1960 роки цей колір був у комбінезонів пілотів «Скудерії» Нікі Лауди, Джона Сертіса, Лоренцо Бандіні. Темний синій Azzurro Dino з’явився пізніше й останнім його використав Клей Регаццоні у 1974 році.

Технічно особливі Ferrari 296 GTS не відрізняються від стандартних спайдерів, що передбачає 830-сильну бензоелектричну силову установку на основі 3,0-літрового V6, 8-ступеневу роботизовану коробку передач і задній привід.

Джерело: Мотор

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація