Ferrari вивела на тести наступника гібридного суперкара SF90

Ferrari вивела на тести наступника гібридного суперкара SF90

28 серпня 2023
0

Компанія Ferrari вивела неназваного наступника гібридного суперкара SF90 Stradale. Незважаючи на те, що дослідний зразок дуже схожий на серійний гібридний суперкар, ряд змін вказують на низку акцентів, які, ймовірно, матимуть велике значення для нової моделі.

Про те, що перед нами електрифікований автомобіль, свідчать жовті наклейки на капоті та дверях. Достовірно не відомо, яку силову установку отримає новинка компанії. Варто зазначити, що перше покоління гібридного SF90 Stradale приводиться у рух силовою установкою у складі 4,0-літрового бензинового двигуна і трьох електродвигунів сумарною потужністю у 986 к.с. у базовій комплектації, та 1030 к.с. у версії XX з великими крилами.

Збільшений бічний повітрозабірник і модифікована передня решітка свідчать про те, що інженери з Маранелло працюють над тим, щоб контролювати повітря, яке рухається над автомобілем. Тим часом вищі задні колісні арки дозволяють припустити, що автовиробник може модифікувати геометрію задньої підвіски.

Нове покоління гібридного суперкара від Ferrari буде представлено не раніше початку 2025 року. Експерти вважають, що новинка може отримати силові агрегати схожої потужності, але меншу вагу кузова завдяки встановленню батареї та електромоторів нового покоління.

Джерело: Autogeek
Фото: Carscoops

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація