Ford відкликає пікапи F-150 Lightning.

Ford відкликає пікапи F-150 Lightning.

29 червня 2022
0

Концерн Ford оголосив про відкликання близько трьох тисяч електричних пікапів F-150 Lightning, проданих у США та Канаді. Причиною називається некоректна робота системи моніторингу тиску в шинах.

Відгук стосується лише окремих комплектацій пікапів, які із заводу оснащуються шинами з посадковим діаметром 20 або 22 дюйми. У базовій версії машина оснащується колесами на 18 дюймів.

Проблема полягає в тому, що в електроніці виставлено неправильний параметр мінімального тиску у холодних шинах. Через це контрольний сигнал про те, що колесо спускає, спрацьовує надто пізно. Зазначимо, що багато які, скажімо так, менш консервативні в технічному плані електромобілі дозволяють усунути подібну несправність через просте оновлення «по повітрю».

Для Ford є вкрай важливим не допускати жодних помилок, пов'язаних із шинами. У 90-ті роки минулого століття довкола компанії вибухнув величезний скандал, пов'язаний з неналежним вибором покришок, які ставилися на позашляховики Explorer із заводу. Через схильність цих шин не витримувати навантаження і передчасно лопатися у всьому світі в аваріях загинуло понад 200 людей, що призвело у 2000 році до відкликання для заміни понад 14 мільйонів покришок.

Зараз про жодні інциденти через шини з Ford F-150 Lightning не відомо, але після тієї старої історії в компанії напевно воліють зайвий раз перестрахуватися.

Джерело: AMPERCAR

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація