Ford зупиняє виробництво кількох моделей

Ford зупиняє виробництво кількох моделей

13 травня 2022
0

Компанія Ford, як і інші автовиробники, постійно коригує свій робочий режим, щоб мінімізувати збиток від нестачі комплектуючих.

Як стало відомо, Ford доведеться зупинити відразу два підприємства: у канадському Оквіллі та у Луїсвіллі, штат Кентуккі. Конвеєри обох заводів простоюватимуть увесь тиждень, що спричинить скорочення обсягів випуску чотирьох моделей під шильдиками брендів Ford та Lincoln.

На заводі компанії Ford в Оквіллі налагоджено виробництво кросоверів Ford Edge та Lincoln Nautilus. При цьому виробничий майданчик у Луїсвіллі збирає позашляховики Ford Escape та кросовери Lincoln Corsair. Відновити роботу вони мають з 16 травня, якщо ситуація з електронними компонентами покращиться.

Як відомо, Ford постійно шукає нові способи, щоб впоратися з дефіцитом деталей, що негативно позначається як на домашніх підприємствах, так і виробництвах за кордоном. Тому автовиробник віддає перевагу збиранню найбільш популярних моделей машин, таких як Mustang і F-150. Тобто замовлення на дані автомобілі виконуються в першу чергу.

Джерело: Ampercar

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація