Футуристичний Tesla Cybertruck зламався не проїхавши й 100 км

Футуристичний Tesla Cybertruck зламався не проїхавши й 100 км

10 травня 2024
21

В американському штаті Флорида стався черговий неприємний інцидент за участю Tesla Cybertruck. Електричний пікап зламався під час першої зарядки.

Чоловік напередодні отримав свій довгоочікуваний пікап і вирішив його обкатати. Проїхавши 35 миль (близько 56 км), він заїхав на станцію Supercharger для зарядки. Але перша зарядка батареї стала й останньою. У Cybertruck стався витік охолоджувальної рідини.

Власник електрокара звернувся до виробника і повідомив про поломку, що виникла. Однак представник компанії заявив, що цей випадок не гарантійний і усувати поломку американець має самостійно. Після тривалої бесіди постраждалій стороні все таки пішли на зустріч та надіслали евакуатор за пікапом. Наскільки швидко усунуть поломку, невідомо.

Варто відзначити, що власник пікапа написав на форумі Cybertruck Owners Club, що претензії до отриманої машини у нього почалися відразу. Новий Cybertruck йому надіслали брудним та з майже розрядженою батареєю. І це викликало перші побоювання. Варто відзначити, що вартість електропікапа варіюється від 82 до 101 тисячі доларів в залежності від версії.

Джерело: Авто Центр

Обговорення новини

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація
No Mercy  

Такого не може бути. Електричка не може зламатися, бо там нічому ламатися, немає деталей, що труться і т.д.

+1-14ВІДПОВІСТИ  
Oleg_H  

No Mercy, Мені інколи здається що ти бот.
Але ж ні. Бот не може бути настільки тупий в наш час...

+7-1ВІДПОВІСТИ  
qаzan  

Oleg_H, це звичайний тупий товстолобик. ))

+5-1ВІДПОВІСТИ  
Показати ще 17
fop Dop  

https://www.instagram.com/avtobazar_ukrainy/

-1ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація