Geely побудує доступний седан на платформі Volvo

Geely побудує доступний седан на платформі Volvo

31 липня 2022
0

Вже в найближчому майбутньому модельна лінійка Geely поповниться ще одним седаном - поки, щоправда, тільки в Китаї. У розпорядженні китайських ЗМІ опинилися шпигунські фотографії нової моделі під кодовим позначенням FS12, якою пророкують статус найдоступнішого седана на платформі CMA. Іншими словами, новинка займе порожню нішу між Emgrand та Preface.

Новий седан FS12 (пізніше він матиме повноцінну назву) буде продаватися в Китаї з гібридною установкою Leishen Hi-X, яку отримає і оновлений Preface. В її основі наддувна «трійка» об'ємом півтора літри. Сумарна віддача ДВЗ та електромотора перевищить 300 кінських сил (за деякими даними, вона становитиме 317 сил). Запас ходу гібрида становитиме 1000 кілометрів. Втім, не виключено, що FS12 матиме просту версію з традиційним ДВС.

Виробництво новинки організують на заводі у місті Ліньхай (провінція Чжецзян). За попередніми даними, седан коштуватиме 80-140 тисяч юанів (11,8-20,7 тис. доларів за нинішнім курсом). Тобто він виявиться дешевшим за Preface (113,7-152,7 тисячі юанів), але дорожчий за Emgrand останнього покоління (62,8-129,8 тисячі юанів).

Джерело: Китайские автомобили

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація