General Motors створив нову команду Формули-1

General Motors створив нову команду Формули-1

08 січня 2023
0

General Motors та американська компанія Andretti Global, яка володіє гоночною командою Andretti Autosport, оголосили про намір взяти участь у чемпіонаті світу Формули-1 FIA. З цією метою створена спільна команда Andretti Cadillac, база якої знаходиться у США, а центр підтримки - у Великій Британії. Партнери розраховують, що Andretti Cadillac потрапить до списку команд, відібраних Міжнародною федерацією FIA. Але поки що процедуру пошуку нових учасників Формули 1 не розпочато.

Andretti Global - це глобальне гоночне підприємство. Його команди змагаються у семи різних перегонах вищого рівня по всьому світу й досягли успіху й кожному виді змагань. Andretti Autosport бере участь у чемпіонаті IndyCar Series, Американської серії Ле-Ман (2007-2008 рр.), Гран-прі А1 (2008-2009 рр.), US F2000 (з 2010 р.), чемпіонаті Star Mazda) та Формулі E (з 2014 р.).

Востаннє Andretti та GM працювали у парі у 2012 році для повернення Chevroletна NTT IndyCar Series. Разом вони здобули дев'ять перемог за два сезони, а також титули водія, команди та виробника у 2012 році.

За плечима Cadillac успіхи у чемпіонаті IMSA WeatherTech SportsCar Championship та Pirelli World Challenge, де честь марки представляє Cadillac V-Series. З 2017 року Cadillac бере участь у гонках прототипів IMSA WeatherTech SportsCar Championship у США й здобуває численні перемоги з Cadillac DPi-VR. Наразі марка готується до дебюту у чемпіонаті світу FIA World Endurance Championship.

Джерело: Авто Центр

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація