Гібрид McLaren Artura згорів під час тест-драйву

Гібрид McLaren Artura згорів під час тест-драйву

18 жовтня 2023
0

У автомобільного дилера у Стортоні (Велика Британія) видалися невдалі вихідні. Його представник разом із потенційним покупцем вирушили на тест-драйв суперкара McLaren Artura, який дивом не закінчився трагедією.

Для того, щоб відчути динаміку та можливості гібридного суперкара із середнім розташуванням двигуна, чоловіки вирушили на заміську трасу, але встигли доїхати лише до кільцевої. Якоїсь миті з-під авто з'явився дим, а потім і полум'я. Водій не розгубився і швидко з'їхав із дороги, після чого разом із представником дилера залишив салон суперкара.

Незважаючи на те, що пожежні прибули до місця події лише за кілька хвилин, загасити полум'я оперативно їм не вдалося. Суперкар вартістю 232 000 доларів згорів майже вщент і відновленню не підлягає.

McLaren Artura має гібридну установку на основі 3,0-літрового бітурбованого двигуна V6. Він доповнений електромотором та батареєю на 7,4 кВтг. Сумарна віддача установки складає 680 к.с. і 719 Нм крутного моменту. Відомо, що в грудні 2022 року компанія оголошувала відклик суперкара через проблеми з паливним насосом, які могли призвести до витоку та потенційно викликати пожежу.

Джерело: Авто Центр

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація