Hyundai планує побудувати в США завод Supernal з виробництва електричних аеротаксі

Hyundai планує побудувати в США завод Supernal з виробництва електричних аеротаксі

08 листопада 2023
0

Hyundai Motor Group планує побудувати завод Supernal в США, де вироблятимуться летючі електричні таксі EVtol. Про це повідомляє Bloomberg.

Прототип апарату буде представлений на виставці CES в січні. Таксі зможуть літати зі швидкістю 190 км/год і вміщуватимуть до чотирьох пасажирів. Випробувальний політ заплановано на грудень 2024 року, а комерційний запуск - на чотири роки пізніше.

Шин Джайвон, генеральний директор Supernal, зазначив, що однією з найбільших технічних проблем є розробка батарей, які забирають до 40% ваги електромобіля. Крім того, існує виклик у створенні систем управління повітряним рухом для таких апаратів.

Supernal має намір подати заявку на отримання сертифіката EVTOL до Федеральної авіаційної адміністрації США. Оскільки це нова галузь, компаніям і регуляторам необхідно співпрацювати, щоб знайти найкращі шляхи розвитку. Hyundai вже має заводи в Алабамі й Джорджії, але не повідомляє деталі про інвестиції в новий завод Supernal.

Джайвон також зазначив, що від технології акумуляторів та розвитку регуляцій залежатиме швидкість поширення таких транспортних засобів. До 2030 року 70% населення планети проживатиме в містах, тому попит на альтернативний громадський транспорт зростатиме.

Hyundai завдяки своєму досвіду у масовому виробництві має сильні позиції, оскільки попит на такі транспортні засоби зростатиме. За два роки в Supernal інвестовано близько $1,2 трлн, завдяки чому компанія не планує проводити першочергове публічне розміщення акцій.

Джерело: LIGA.net

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація