Hyundai звинуватили у використанні дитячої праці на заводі у США

Hyundai звинуватили у використанні дитячої праці на заводі у США

31 травня 2024
0

Міністерство праці США подало до суду на південнокорейського автогіганта Hyundai Motor Co. Автокомпанію, одного з її постачальників і штатну компанію звинувачують у незаконній дитячій праці на заводі з виробництва автомобільних деталей в Алабамі, передає The Washington Post.

Розслідування Міністерства праці виявило, що замість відвідування середньої школи 13-річна дівчина працювала від 50 до 60 годин на тиждень у постачальника автозапчастин у Люверні протягом щонайменше шести місяців між 2021 і 2022 роками.

Майкл Стюарт, речник Hyundai, заявив, що компанія працювала протягом багатьох місяців, щоб ретельно дослідити проблему та вжити заходів для виправлення ситуації, зокрема вимагаючи від постачальників припинити свої відносини зі сторонніми кадровими агентствами.

«Компанії не можуть уникнути відповідальності, звинувачуючи постачальників або кадрові компанії в порушеннях щодо дитячої праці, адже вони також є роботодавцями», - заявила Сіма Нанда, адвокатка департаменту праці.

Завод Hyundai в Монтгомері, штат Алабама, виробляє одні з найпопулярніших моделей автогіганта, включно з Tucson і Santa Fe.

Це перший випадок, коли Міністерство праці США подає до суду на велику компанію через нібито порушення дитячої праці. Відомство також вимагало у своїй судовій заяві, щоб компанії повернули прибутки, отримані від незаконної дитячої праці в Алабамі.

Джерело: LIGA.net

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація