Irmscher підготував тюнінг для мінівенів FIAT

Irmscher підготував тюнінг для мінівенів FIAT

07 червня 2022
0

Німецьке тюнінг-ательє Irmscher представило своє бачення пасажирського мінівена FIAT Ulysse та його комерційної версії FIAT Scudo. Новинки отримали додатковий обвіс та зменшений дорожній просвіт. Про це повідомляє пресслужба виробника.

Представлені в жовтні минулого року мінівени FIAT зазнали низки стилістичних змін. Зокрема, в ательє Irmscher розробили нове оформлення передньої частини моделі з іншим бампером, додатковим спойлером, бічні спідниці, а також фірмовий декор. Позаду автомобілі прикрасили новими бамперами та антикриломна двері багажника. Крім того, компанія пропонує кілька варіантів декоративного оформлення із фірмовою графікою.

В Irmscher розробили нове оформлення передньої частини з іншим бампером, додатковим спойлером, бічні спідниці, а також фірмовий декор.

Покупцям пропонуються кілька варіантів колісних дисків Heli Star діаметром від 18 до 20 дюймів у чорному кольорі з червоними ступицями. Нові пружини та амортизатори дозволили зменшити дорожній просвіт на 30 мм.

Для моделей пропонується дизельний чи електричний силовий агрегат. Екологічні версії, що одержали позначення E-Ulysse та E-Scudo, оснащуються 136 сильним електромотором, живлення якого забезпечує батарея місткістю 50 або 75 кВт.

Джерело: Обозреватель

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація