Італійський провайдер каршерингу поповнив автопарк у Римі

Італійський провайдер каршерингу поповнив автопарк у Римі

02 липня 2023
0

Італійський провайдер каршерінгу Enjoy додав 100 електромобілів до свого автопарку в Римі. Раніше пропозиція в італійській столиці складалася виключно з моделей з двигуном внутрішнього згоряння.

Зокрема, це модель XEV Yoyo від італійського стартапу XEV із запасом ходу близько 150 кілометрів. Швидкість обмежена 80 км/год. Автомобілі можна заряджати на звичайних зарядних станціях, але вони також мають змінну батарею. Згідно з прес-релізом, деякі сервісні станції Eni вже пропонують заміну акумуляторів.

Enjoy - це бренд каршерінгу компанії Eni Sustainable Mobility та сервіс, що працює у режимі «вільного плавання». Це означає, що транспортні засоби не мають фіксованих місць для паркування або станцій, але можуть бути припарковані в будь-якій точці міста. Провайдер сам заряджає транспортні засоби і обіцяє, що рівень заряду батареї завжди буде не менше 30 відсотків.

«Послуга спільного використання автомобілів Enjoy працює в Римі вже дев'ять років. За цей час він став повноцінною послугою, яка доповнює громадський транспорт, полегшує пересування громадян і сприяє підвищенню рівня сталості міської мобільності», - говорить Стефано Балліста, генеральний директор Eni Sustainable Mobility.

Як і інші автомобілі в автопарку Enjoy, бронювання малих електромобілів коштує 29 евроцентів за хвилину, плюс 1 євро стартовий внесок. Загалом Enjoy пропонує понад 3 000 автомобілів у Мілані, Турині, Болоньї, Флоренції та Римі.

Джерело: Electrive

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація