Компанія Garage Italia представила ретромод Alfa Romeo Spider Duetto

Компанія Garage Italia представила ретромод Alfa Romeo Spider Duetto

16 червня 2022
0

Італійська компанія Garage Italia продемонструвала відвідувачам заходу Milan Design Week своє нове дітище - рестомод Alfa Romeo Spider Duetto з гібридним силовим агрегатом. Про це повідомляє пресслужба виробника.

За основу для свого проекту в компанії вибрали Alfa Romeo Spider Duetto 1992 року, який оснащувався звичайним бензиновим 2-літровим бензиновим двигуном з безпосереднім упорскуванням. Цей мотор розвивав потужність 124 к.с. та працював у парі з 5-ступіневою «механікою».

Сьогодні автомобіль приводить у рух гібридний силовий агрегат, в якому, крім згаданого ДВС, використовується система рекуперації енергії гальмування KERS від компанії Newtron. KERS виробляє електроенергію, що накопичується в літій-іонній батареї. При необхідності прискоритися, електромотор допомагає ДВЗ, відправляючи енергію до задніх колес.

Фахівці Garage Italia доопрацювали дизайн кузова, який свого часу розробили стилісти ательє Pininfarina. Для зниження ваги частина кузовних деталей виготовлена з композитних матеріалів. Після збирання кузов покрили особливою фарбою GICMiramare, розробленою у співпраці з компанією R-M.

Салон оздоблений високоякісною шкірою від Poltrona Frau. Дерев'яні декоративні панелі виконані спеціалістами D-Tales з використанням унікальних технологій, які дозволяють максимально підкреслити текстуру дерева. У подорожі розважатиме водія та його супутника буде потужна аудіосистема Sonus Faber потужністю 700 Вт з 10-канальним підсилювачем.

Джерело: Обозреватель

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація