Компанія SsangYong представила недорогий кросовер

Компанія SsangYong представила недорогий кросовер

13 червня 2022
0

У Південній Кореї презентували новий SsangYong Torres. На батьківщині кросовер вже доступний для замовлення за ціною від 26,9 до 30,4 млн. вон ($20 900 - 23 600), а в 2023 з'явиться в Європі. Про це повідомляє офіційний сайт SsangYong.

SsangYong Torres - дуже важлива модель для корейського бренду, адже саме вона має допомогти компанії відновити сили після банкрутства. У лінійці SsangYong кросовер займе нішу між моделями Korando та Rexton. Назвали його на честь національного парку Торреса в Аргентині, відомого своєю гарною природою.

Дизайн SsangYong Torres 2022 виконаний у новому фірмовому стилі, названому Powered by Toughness ("Рухомий міцністю"). У зовнішньому вигляді панують грані та кути. В анфас кросовер нагадує Jeep, що й не дивно - дизайнери надихалися першими SsangYong Korando, а вони були створені на базі Jeep CJ.

У салоні привертають увагу скошене кермо і відразу два дисплеї на центральній панелі (один з них замінює кнопки клімат-контролю). Стандартною є цифрова панель приладів.

У кросовера великий багажник - його обсяг становить 703-1662 л. Базова комплпектація включає діодну оптику, а серед доступних опцій є невеликий холодильник.

Новий SsangYong Torres зі старту доступний лише з 1,5-літровим 170-сильним бензиновим турбодвигуном та 6-ступінчастою автоматичною КПП. Наступного року з'явиться електрична версія моделі і саме її поставлятимуть до Європи. Кросовер пропонують з переднім та повним приводом.

Джерело: Фокус

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація