Кремль відібрав завод шведського автоконцерну Volvo на території Росії

Кремль відібрав завод шведського автоконцерну Volvo на території Росії

09 вересня 2023
0

Російські активи шведського виробника вантажівок Volvo були передані російському «інвестору», який не розголошується. Про це повідомляє Reuters.

Volvo призупинила всі продажі, обслуговування та виробництво на території Росії в лютому 2022 року і заявила в жовтні минулого року, що можуть знадобитися подальші списання. У 2021 році на частку Росії припало близько 3% чистого продажу групи в розмірі близько 33,4 млрд доларів.

У міністерстві промисловості та торгівлі РФ заявили, що разом із новим власником «також визначили вітчизняного партнера для подальшого розвитку виробництва на калузькому майданчику концерну і продовжуються роботи щодо його якнайшвидшого відновлення».

Нового власника та партнера не названо, але російський державний реєстр юридичних осіб повідомляє, що активи Volvo, включаючи калузький завод, знаходяться під оперативним контролем бізнесмена Ігоря Кіма.

У повідомленні йдеться, що бізнес-партнер Кіма з автоторгівлі Олексій Санніков очолить калузький завод, потужність якого складає близько 15 тисяч вантажівок на рік.

Джерело: РБК-Україна

Обговорення новини

Коментарів поки ніхто не залишив. Станьте першим!

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація